30 września 2019

Mediacja – dobre rozwiązanie dla biznesu i sądownictwa

W związku z tegorocznymi obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji OIRP w Gdańsku zaprasza na bezpłatną konferencję  nt „Mediacja – dobre rozwiązanie dla biznesu i sądownictwa” organizowaną przez Pomorskie Centrum Arbitrażu i Mediacji we współpracy z Sądem Okręgowym w Gdańsku oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Konferencja odbędzie się 17 października 2019 r. (czwartek) w godzinach 9:00 – 16:00 w Sali Audytoryjnej budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53).

Konferencja będzie składać się z dwóch głównych części: „Mediacja na etapie postępowania karnego przygotowawczego, w tym w sprawach gospodarczych” oraz: „Mediacja – spojrzenie międzynarodowe”. Program oraz link rejestracyjny są dostępne na dedykowanej stronie:

Za udział w konferencji przysługuje 5 pkt w ramach doskonalenia zawodowego.