14 października 2019

Mediacja – dobre rozwiązania dla biznesu i sądownictwa – konferencja 17.10.2019

Mediacja – dobre rozwiązania dla biznesu i sądownictwa (Gdańsk, 17 października 2019 r.) – ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ

W związku z tegorocznymi obchodami Międzynarodowego Dnia Mediacji mamy przyjemność poinformować
o bezpłatnej konferencji:
która odbędzie się 17 października 2019 r. (czwartek) w godzinach 9:00-16:00 w Sali Audytoryjnej budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego (Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53).
Wydarzenie jest organizowane przez Pomorskie Centrum Arbitrażu i Mediacji we współpracy merytorycznej
Sądem Okręgowym w Gdańsku oraz Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
i będzie składać się z dwóch głównych części:
„Mediacja na etapie postępowania karnego przygotowawczego, w tym w sprawach gospodarczych”
„Mediacja – spojrzenie międzynarodowe”.
Konferencja odbędzie się w dniu 17 października 2019 r. (czwartek) w godz. 9:00-16:00 w Sali Audytoryjnej budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego przy ul. Wita Stwosza 53 w Gdańsku.
Udział w spotkaniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji elektronicznej – program oraz link rejestracyjny dostępne są na dedykowanej stronie:
Uczestnicy panelu otrzymają zaświadczenie uczestnictwa. Liczba miejsc ograniczona.