16 kwietnia 2019

Konferencja naukowa pt.: „Nowe prawo przedsiębiorców”

Katedra Prawa Gospodarczego Publicznego i Ochrony Środowiska Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego mają zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w konferencji naukowej pt.: „Nowe prawo przedsiębiorców” wszystkie osoby zainteresowane problematyką prawną związaną z przedsiębiorcami, a przede wszystkim: przedstawicieli świata nauki, prawników, praktyków oraz studentów prawa i administracji ze wszystkich ośrodków akademickich w Polsce. Konferencja odbędzie się w Gdańsku w dniu 26 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00 na Wydziale Prawa i Administracji UG (Audytorium B). Udział w konferencji jest bezpłatny.

Organizatorzy przewidują wydanie recenzowanej publikacji pokonferencyjnej, na którą złożą się wygłoszone referaty oraz zgłoszone przez uczestników konferencji artykuły.

Wśród prelegentów i ekspertów wystąpią między innymi: dr hab. Filip Grzegorczyk, prof. UEK (Prezes Zarządu TAURON Polska Energia S.A.), Jacek Kościelniak (Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych Grupa Energa), Prof. dr hab. Bartosz Rakoczy, dr hab. Katarzyna Kokocińska, prof. UAM oraz dr hab. Rafał Blicharz, prof. UŚ.

Za udział w konferencji można uzyskać 5 punktów szkoleniowych.

Program konferencji w załączniku.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.