Wiadomości

25 czerwca 2018

Koncert chóru Razzle Dazzle w Zatoce Sztuki 27.06

Koncert „Zatoka Muzyki”

Werblińska & Pawlina

Chór Razzle Dazzle

27 czerwca godz. 19:30

Zatoka Sztuki, Aleja Franciszka Mamuszki 14, Sopot.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert przy sopockiej plaży!
Najpierw usłyszymy duet 
Werbinska & Pawlina – ich muzyka to radość i pasja w jednym. Rytm gitary akustycznej przeplatany jest pełnym melodii śpiewem. Następnie Razzle Dazzle Choir w nowym, światowym wydaniu.
Będzie wakacyjnie, z przekorą i dobrą energią!

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Duet Werbińska & Pawlina to wyjątkowo subtelna porcja muzyki akustycznej dla wymagającego odbiorcy. Ich muzyka hołduje największym tuzom jazzu i bluesa z uwzględnieniem naszego słowiańskiego luzu i humoru. Zostali docenieni przez samego Raya Manzarka z legendarnego The Doors, który wybrał ten duet jako samodzielny support na trasie koncertowej w Polsce.

Chór Razzle Dazzle zabierze słuchaczy w podróż po najdalszych, muzycznych zakątkach świata – od słonecznej, brazylijskiej samby po imitacje antycznych rytmów prosto z Indii. Odwiedzimy dalekie kultury Namibii i Boliwii, finalnie docierając na zachód do światowych przebojów tj. „Man in the mirror” czy „Moon River”. W sumie zespół zaśpiewa aż w 7 językach.
Chór wystąpi pod kierownictwem Zuzanny Popiołkiewicz.

Chór „Razzle Dazzle” powstał w grudniu 2017 r. Naszym znakiem rozpoznawczym są światowy repertuar i całkowicie nowe pomysły zaczerpnięte z zachodniej edukacji chóralnej z USA i Kanady.
Razzle dazzle oznacza wrzawę, zamieszanie, a dodatkowo dazzle oznacza olśniewający – z pewnością takich emocji mogą oczekiwać słuchacie podczas koncertu w Zatoce Sztuki.

Wstęp wolny.

Plakat chór w Zatoce Sztuki

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content