Wiadomości

24 czerwca 2019

Komisja ds kultury zaprasza na „Wesołe Kumoszki z Windsoru”

Zdrada. Zazdrość. Komedia omyłek

W teatrze Szekspirowskim

 

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów do Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku na przedstawienie „Wesołe kumoszki z Windsoru”

Dwie żwawe i bystre mieszczki walczą z lubieżnym i przebiegłym sir Johnem Falstaffem, szykując nań okrutną zemstę. Oczywiście zwycięży miłość, a rozwiązłość i chytrość zostaną ukarane. Jest to jedyne dzieło dramatyczne Szekspira osadzone dokładnie w czasie i miejscu, w których sam żył – w Anglii przełomu XVI i XVII wieku. Pomijając jego siłę komiczną, uważa się je za mistrzowski portret obyczajowości epoki.

Spektakl odbędzie się w dniu  9 sierpnia 2019 r. (piątek)
o godz. 18.00

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 1 lipca 2019 r.

W tytule maila prosimy wpisać „Wesołe Kumoszki” zaś w  treści maila należy podać:

  • imię nazwisko,
  • liczbę biletów

Każdemu radcy prawnemu/aplikantowi przysługuje jeden bilet (miejsca siedzące) w promocyjnej cenie 10 (dziesięć złotych) oraz bilet dla osoby towarzyszącej w promocyjnej cenie 40 zł (czterdzieści złotych).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (20 biletów dla radców prawnych/aplikantów  oraz 10 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content