Wiadomości

10 lipca 2019

Komisja ds. Kultury zaprasza – „Jak wam się podoba” w reż. Krystyny Jandy – 15.08.2019

„JAK WAM SIĘ PODOBA” – 15 sierpnia 2019

 

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów do Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku na przedstawienie „Jak wam się podoba” w reżyserii Krystyny Jandy

„Jedna z najpopularniejszych komedii Shakespeare’a. Córka wygnanego księcia Rozalinda i jej kuzynka Celia porzucają życie na dworze i wyruszają w ostępy Lasu Ardeńskiego. Tam, uwolnione z okowów konwencji, dziewczyny doznają wyzwalającej transformacji. Ukrywając się w męskich przebraniach, mają szansę zasmakować innego życia i poznać, czym jest prawdziwa miłość.

Krystyna Janda o spektaklu: „Z tą sztuką Szekspira mierzę się od dawna. Najpierw całe lata marzyłam o zagraniu roli Rozalindy, namawiałam na to moich dyrektorów, niestety nie spełniło się to moje marzenie. Uwielbiam tę historię, jej humor, różne sposoby mówienia o miłości, traktowania miłości i związku dwojga ludzi, przez postaci tej sztuki. Radość, kpina, wesołość, prostota, beztroska i młodzieńcze temperamenty, zapisane w tekście, zostawiały zawsze w mojej głowie uwodzące obrazy i wciąż chciałam je ucieleśnić. Teraz mam szansę…”

  • Spektakl odbędzie się w dniu  15 sierpnia 2019 r. (czwartek)
    o godz. 20.00.
    Czas trwania: 1 godzina 45 minut (bez przerw)

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@oirp.gda.pl do dnia 16 lipca 2019 r.

W tytule maila prosimy wpisać „Jak  wam się podoba” zaś w  treści maila należy podać:

  • imię nazwisko,
  • liczbę biletów

Każdemu radcy prawnemu/aplikantowi przysługuje jeden bilet (miejsca siedzące) w cenie 5(pięć  złotych) oraz bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 25  zł (dwadzieścia pięć złotych).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (30 biletów dla radców prawnych/aplikantów  oraz 10 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

 

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content