Wiadomości

11 maja 2018

Ostatnie bilety! – Kenny Garrett w Klubie Atlantic Gdyni

Kenny Garrett w Klubie Atlantic Gdyni

Komisja ds. Kultury serdecznie zaprasza radców prawnych oraz aplikantów do Klubu Atlantic w Gdyni, przy ul. 3 Maja 28, na występ jednego z najwybitniejszych współczesnych saksofonistów jazzowych  pięciokrotnego laureat nagrody  Grammy.

Zawrotna kariera Kennego Garretta trwa już ponad 30 lat.

Od czasu pierwszego koncertu z Duke Elington Orchestra (prowadzonej przez Mercera Elingtona), przez okres spędzony z muzykami takimi jak Freddie Hubbard, Woody Shaw, Art Blakey & The Jazz Messangers i Miles Davis, Garrett wzbogacał te formacje energicznie melodyjnymi i wyjątkowymi dźwiękami wydobywanymi ze swego saksofonu altowego.
Kenny Garrett wraz z zespołem, grający tradycyjny jazz znany jest szerokiej publiczności jako nieobliczalny artysta, zachęcający uczestników koncertów do poderwania się z miejsc i uwolnienia swoich emocji.

 

Koncert, odbędzie się w dniu 27 maja 2018 r. (niedziela) o godz. 19.00.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@wp.pl do dnia 15 maja 2018 r.

W treści maila należy podać:

  • imię nazwisko,
  • liczbę biletów

Członkom samorządu przysługuje jeden bilet w promocyjnej  cenie 62zł (sześćdziesięciu dwóch złotych) oraz jeden  bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 112 zł (stu dwunastu złotych).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (20 biletów dla radców prawnych/aplikantów  oraz 20 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content