Wiadomości

7 marca 2016

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych dobiegł końca

turniej 329Górny rząd od lewej strony: Korneliusz Głuchowski, Marcin Czugan, Tomasz Bronk, Marek Stegienta.

Dolny rząd od lewej strony: Dawid Szadaj, Sebastian Fischer, Krzysztof Jóźwiak, Krzysztof Ramczykowski.

Ponadto w Turnieju grał Rafał Gregorczyk.

 

 KOLEJNE PODIUM DRUŻYNY PIŁKARSKIEJ OIRP GDAŃSK!

 

W niezwykle silnie obsadzonym IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych w Pruszczu Gdańskim, organizowanym w dniu 5 marca przez Naszą Izbę, piłkarska drużyna OIRP Gdańsk zajęła wysokie III miejsce.

 

Turniej zgromadził drużyny reprezentujące kolejno: Izbę Komorniczą w Gdańsku, Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy, Gdańsku, Olsztynie, Toruniu i Szczecina, Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie oraz Pomorską Izbę Adwokacką w Gdańsku.

 

Po zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku, drugie miejsce zajęła OIRP Olsztyn a trzecie Nasza drużyna. To ogromna przyjemność i duże wyróżnienie, że na Nasz Turniej zjechały drużyny, które prezentują bardzo wysoki poziom piłkarski wśród prawników różnych profesji. Na tym tle nasza drużyna pokazała się z dobrej strony, zajmując miejsce na „pudle”. Rozegraliśmy pięć bardzo trudnych meczów, a końcowy rezultat pokazuje, że piłkarsko podążamy w dobrą stronę. Szczególnie mógł się podobać mecz o 3. miejsce, w którym po dogrywce pokonaliśmy zespół Izby Komorniczej z Gdańska 3:2. Drużyna pokazała charakter, walcząc do samego końca strzelając zwycięską bramkę na 2 minuty przed zakończeniem dogrywki. Specjalne podziękowania dedykujemy także licznie zgromadzonym kibicom, którzy tego dnia wybrali się dopingować swoje drużyny w Turnieju – powiedział Marcin Czugan, kapitan OIRP Gdańsk.

 

Końcowa tabela IV Halowego Turnieju Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych przedstawia się następująco:

  1. Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku,
  2. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie,
  3. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku,
  4. Izba Komornicza w Gdańsku,
  5. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Toruniu,
  6. Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie,
  7. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Bydgoszczy,
  8. Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie.

 

Turniej patronatem honorowym wsparł Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański, nagrody ufundowało Wydawnictwo C.H. Beck. Patronat medialny zapewnił serwis internetowy Prawnik.pl. Wkrótce na naszej stronie pojawi się obszerniejsza relacja z Turnieju wraz z licznymi zdjęciami.

 

Kapitan zespołu OIRP Gdańsk zaprasza pasjonatów piłki nożnej na treningi drużyny. Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio z Marcinem Czuganem (mczugan@gmail.com).

 

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców w Gdańsku dziękują wszystkim za udział w turnieju i gratulują wyników sportowych. Szczególne podziękowania za trud włożony w organizację turnieju dla kapitana reprezentacji OIRP w Gdańsku Marcina Czugana.

 

Zapraszamy do lektury szczegółowego sprawozdania w załączeniu!

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content