Wiadomości

22 września 2016

III Squashowe Mistrzostwa Śląska Prawników

Katowice, dnia 21. września  2016 r.

Szanowni Państwo,

Dziekan oraz Rada Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

III Squashowych Mistrzostwach Śląska Prawników pod patronatem  Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

Mistrzostwa odbędą się w dniu 22 października 2016 r. w Centrum Sportowym  Bażantowo w Katowicach, ul. Pijarska 3, na czterech klimatyzowanych kortach, które będą udostępnione  biorącym udział w zawodach.

W ramach turnieju przewiduje się wstępnie następujące kategorie:

– open , – kobiet.

Liczba uczestników jest ograniczona, a o udziale w Turnieju decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową.

Losowanie odbędzie się dnia 21.10.2016 r.

Koszt wpisowego:

kategoria open i kobiet – 90 zł

aplikanci -70 zł

Warunkiem udziału w turnieju jest uiszczenie wpisowego do dnia 19.10.2016 r. Szczegółowe reguły uczestnictwa i rozgrywek znajdują się w Regulaminie Turnieju na stronie Bażantowo Sport i Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach, zakładka „Po godzinach- Sport” oraz stornie fb – OIRP w Katowicach.

Turniej rozegrany zostanie w godzinach od 12.00 do 18.00, systemem pucharowym według zasad PFS. W przypadku przegrania meczu organizator zapewnia grę w systemie pucharowym „do  tyłu”. Mecze „do przodu”  będą rozgrywane do 2 wygranych setów, każdy set do 11-tu punktów , przy wyniku  po 10, gra się do 2 punktów przewagi. Mecze w drabince „do tyłu” w zależności od ilości zawodników rozgrywane będą do dwóch wygranych setów bądź jeden set do 15 punktów i co najmniej  do 2 punktów  przewagi .

Mecze półfinałowe i finał rozgrywane będą do 3 wygranych setów.                            W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany systemu rozgrywek (ilości kategorii i innych zasad rozgrywania turnieju).

W cenie wpisowego każdy uczestnik turnieju  będzie miał dostęp do basenu, saunarium wraz z wypoczywalnią.

Rejestracja uczestników od godziny 11. do 12, a następnie otwarcie turnieju i rozpoczęcie gier.

Organizator w trakcie trwania turnieju zaprasza na poczęstunek oraz do skorzystania z atrakcyjnego menu restauracji Bażantowo Sport.

Uroczyste wręczenie nagród i medali odbędzie po zakończeniu gier finałowych.

Po wręczeniu nagród i medali dla zwycięzców  wylosowana zostanie również nagroda główna wśród wszystkich uczestników turnieju.

Ponadto miło nam poinformować, że na miejscu w ramach Centrum Sportowego funkcjonuje komfortowy i elegancki hotel (3***), którego pokoje i apartamenty można zarezerwować w recepcji centrum, tel. 32/ 722 40 40, hotel@bazantowo.pl.

Wszystkich prawników zainteresowanych udziałem w rozgrywkach turniejowych prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 19 października 2016 r. na poniższy adres mailowy wraz z podaniem kategorii, telefonu kontaktowego i adresu  mailowego, daty urodzenia oraz wykonywanego zawodu prawniczego (ewentualnie danych o rankingu w PFS). Turniej zostanie zgłoszony jak kategoria C  w PFS. Koszty związane z udziałem w turnieju PFS pokrywa organizator turnieju.

g.waloch@bazantowo.pl

Wpłaty wpisowego można dokonać bezpośrednio rachunek bankowy organizatora:

Grzegorz Waloch ul. Jagiełły 27d/33 41-106 Siemianowice Śl. nr :

58 1140 2017 0000 45020987 8036.

Zarówno w zgłoszeniu jak i przelewie prosimy zamieścić dopisek „turniej squashowy  prawników”.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższy adres:

pzarzecki@kancelariazarzecki.pl;

Szczegółowe informacje na temat mistrzostw będą zamieszczane na stronie OIRP      w Katowicach w zakładce „Dla Radców – po godzinach” i fb –OIRP w Katowicach.

Wszystkich sympatyków squasha zapraszamy do udziału w turnieju. Mile widziani są również  kibice oraz  rodziny uczestników turnieju, które na tym obiekcie na pewno nie będą się nudzić.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty sportowej i rekreacyjnej Centrum Bażantowo Sport  i spędzenia czasu w aktywny sposób.

 

 

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content