Wiadomości

16 maja 2017

III edycja Siatkarskiego Turnieju Środowisk Prawniczych o Puchar Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku

Szanowni Państwo,

III edycja Siatkarskiego Turnieju Środowisk Prawniczych o Puchar Prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku za nami.

W tej edycji mieliśmy przyjemność po raz pierwszy gościć drużynę Syndyków! Niestety los nie okazał się dla nich łaskawy i rzucił do jednej grupy ze zwycięzcami I edycji – Sędziami. Najbardziej zacięte mecze odbyły się pomiędzy Komornikami i Sędziami (półfinał – 1:2) oraz Adwokatami i Radcami Prawnymi (faza grupowa – 1:2) gdzie wyniki każdej z drużyn we wszystkich setach oscylowały wokół zwycięskich 15 pkt. Przebieg każdego meczu wzbudzał prawdziwy entuzjazm na widowni.

Nie można również zapomnieć o Prokuratorach, cechujących się żelazną dyscypliną, którzy do ostatniej kropli krwi walczyli o każdy punkt depcząc po piętach zarówno Radcom jak i Komornikom.

Wartym odnotowania jest zauważalny postęp Komorników oraz Notariuszy (obie drużyny awansowały do półfinału). Do dziś się zastanawiamy czy to wynik ciężkiej pracy zespołowej czy też intensywnego dopingu kibiców? 🙂

A propos dopingu. Zgrana grupa kibiców pod przewodnictwem Pani Wandy Wojtiekun skutecznie wspierała Niebieskie Żaboty w uzyskaniu srebrnych medali [jest doping – jest impre…są punkty! 😉 ]. Naszym zdaniem Rada Izby powinna rozważyć stworzenie oddzielnej grupy wsparcia dla naszych reprezentantów w każdej dziedzinie sportowej, gdyż byliśmy naocznymi świadkami, iż ten rodzaj legalnego dopingu naprawdę działa!

Niestety zmęczenie Radców Prawnych dało się we znaki i pomimo ogromnego ducha walki oraz werwy kibiców ich wspierających nie udało się im pokonać niezwyciężonych Sędziów [0:2, przy pkt. 1) 11-15, 2) 12-15].

Serdecznie dziękujemy kapitanom, zawodnikom i kibicom za udział oraz liczymy na równie dużą frekwencję na następnej edycji!

Pragniemy także podziękować pomorskim samorządom zawodowym za wsparcie organizacji Turnieju!

Do zobaczenia na IV Turnieju!

Piotr Grubba i Rafał Tołwiński

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content