29 sierpnia 2016

03.09.2016 – II Rajd Przygodowy OIRP w Gdańsku o Puchar Dziekana

rajd zdj

OIRP Gdańsk i Navigatoria Adventure Racing Team mają przyjemność, przesłać w załączeniu trzy bardzo ważne pliki z informacjami o Rajdzie:
1. Komunikat startowy wraz z aktualnym harmonogramem Rajdu
2. Opis strefy zmian i shcemat trasy AR
3. Komunikat techniczny dla trasy AR
Proszę o uważną lekturę i zapoznanie się z listą sprzętu, który każdy z Was powinien zabrać ze sobą. Dla tras rodzinnej, turystycznej i BnO przede wszystkim zaopatrzcie się w kompas i wygodne buty oraz strój dostosowany do warunków pogodowych.
Zajrzyjcie uważnie w harmonogram Rajdu, aby dowiedzieć się, na którą godzinę przybyć do bazy na odprawę techniczną. Dla trasy AR odprawa jest obowiązkowa, pamiętajcie też, aby w bazie zjawić się na tyle wcześniej, żeby starczyło Wam czasu na przygotowanie i zdeponowanie sprzętu do stref zmian.
Trasy rodzinna, turystyczna i BnO będą mogły skorzystać z krótkiego przeszkolenia z czytania mapy i posługiwania się kompasem.
W tym roku przewidujemy sporo atrakcji w samej bazie, przede wszystkim będą to atrakcje przygotowane przez naszego Partnera Motor Centrum i Mitsubishi, a ponadto biegi dla najmłodszych o Pucharek Dziekana OIRP Gdańsk z nagrodami.
Warto walczyć o zwycięstwo na poszczególnych trasach, bo na trzy pierwsze miejsca czekają wspaniałe nagrody ufundowane przez naszych Partnerów: Motor Centrum Gdańsk/ Mitsubishi, gdańską restaurację Winne Grono oraz Północnoatlantycką Organizację Producentów.
W bazie od godziny 15.00 dostępny będzie ciepły bufet, przede wszystkim smaczny i zdrowy dorsz atlantycki pochodzący z certyfikowanych połowów od naszego Partnera PAOP, ale także klasyczna gulaszowa, bigos i coś słodkiego na deser. Wczesnym wieczorem zapraszamy na ognisko z kiełbaskami. Jeśli ktoś ma ochotę i umie grać – prosimy o przywiezienie gitary, myślę, że znajdą się wśród nas chętni do pośpiewania przy ognisku. Na trasach Rajdu na uczestników czekać będą energetyczne niespodzianki od naszego partnera Motor Centrum Gdańsk.
W tym roku podczas całego wydarzenia wspierać będziemy Bohatera Borysa, chłopca, który walczy ze swoim śmiertelnym wrogiem. Z historią Borysa będzie się można zapoznać w bazie Rajdu, a sam Borys zgodził się być także bohaterem naszej zabawy polegającej na obstawianiu wygranej danej drużyny w Rajdzie, a osoby, które wytupują najtrafniej zwycięzców otrzymają nagrody od samego Bohatera! Liczymy na Wasze serca i emocje podczas typowania zwycięzców! Wszystkie zebrane fundusze przeznaczymy na wsparcie Borysa w walce ze śmiertelnym wrogiem.
W samej bazie będzie można także obejrzeć pokazy zdjęć z innych rajdów, przygotowane przez współorganizatora wydarzenia, czyli Navigatoria Adventure Racing Team.
Ponadto wszystkie informacje dostępne na naszym profilu na facebok’u:
W tym roku podczas Rajdu wspierają nas:
Motor Centrum Gdańsk z marką Mitsubishi,
Północnoatlantycka Organizacja Producentów
Zapraszamy 3 września do Parchowa. Do zobaczenia na miejscu!
Pozdrawiam w imieniu organizatorów,
Anna Kluczek-Kollar
koordynator Rajdu OIRP Gdańsk

Ramowy harmonogram imprezy

Rajd odbędzie jak w roku poprzednim w siedzibie ekajaki.pl w miejscowości Parchowo, niedaleko Trójmiasta.

Sobota 03.09.2016
Od 6:30 – Otwarcie bazy dla uczestników rajdu, rejestracja, rozdawanie pakietów startowych.
09:00 – Odprawa techniczna dla trasy AR, nadawanie depozytów do Stref Zmian.
10:00 – Start trasy AR.
11:00 – Powitanie pozostałych uczestników – oficjalne otwarcie imprezy.
11:30 – Przeszkolenie z posługiwania się mapą i kompasem dla wszystkich chętnych.
Od 12:00 – 13:00 – Start trasy Turystycznej; Start trasy BnO; Start trasy Rodzinnej.
15:00 – Otwarcie bufetu dla uczestników.
Od 15:30 – Atrakcje w bazie:
– Konkursy z Mitsubishi – „Biegi Malucha o Pucharek Dziekana OIRP Gdańsk”
– Pokaz zdjęć – Navigatoria AR Team – Akcja charytatywna „Bohater Borys” (typowanie zwycięzców poszczególnych tras)
16:00 – Dekoracja zwycięzców trasy Rodzinnej.
16:30 – Dekoracja zwycięzców trasy Turystycznej i BnO.
17:00 – Rozpoczęcie ogniska z kiełbaskami.
20:00 – Limit czasu dla trasy AR.
20:30 – Dekoracja zwycięzców trasy AR i oficjalne zakończenie imprezy.

Opłaty startowe

Za udział w rajdzie uczestnicy zapłacą następujące opłaty startowe:

Trasa Rodzinna                 –              20 zł/ osoba

Trasa Turystyczna            –              30 zł/ osoba

Bieg na Orientację          –              30 zł osoba

Adventure Race               –              100 zł/osoba

Termin tańszego wpisowe upływa 31 lipca br. Po tej dacie wpisowe ulega podwyższeniu:

Trasa AR                                              –             150 zł / osoba

Trasa BnO i Turystyczna                –             50 zł / osoba

Trasa Rodzinna                                 –             30 zł / osoba

Rejestracja

Po zarejestrowaniu się na stronie internetowej OIRP w Gdańsku za pomocą formularza, uczestnicy otrzymują emaila, w którym zostaną podane detale dotyczące uiszczenia opłaty startowej, wraz rachunkiem bankowym i terminem uiszczenia opłaty.

Nazwa zespołu

Imię Nazwisko (kapitan) *

Imiona Nazwiska (drużyna)

Rodzaj trasy *

Rodzinna Turystyczna Bieg Adventure Race

Miejscowość *

Numer telefonu (używany podczas rajdu) *

Adres mailowy *

Zapoznałem się z regulaminem rajdu i w pełni go akceptuję

Informacje różne

Wszelkie dalsze informacje umieszczane będą na stronie internetowej OIRP w Gdańsku(zakładka Wiadomości) www.oirp.gda.pl

Koordynatorem Rajdu z ramienia naszej Izby jest Ania Kluczek – Kollar, wszelkie pytania prosimy kierować na adres: oirpadventurerace@gmail.com

Odwiedzajcie nas też na Facebook’u https://www.facebook.com/rajdprzygodowyoirpgdansk/.

Na profilu FB znajdziecie wszystkie aktualności, ale także film z poprzedniego Rajdu.

Serdecznie zapraszamy!