Wiadomości

12 stycznia 2018

„Ich Czworo” w Teatrze Muzycznym w Gdyni

„Ich Czworo” w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Po zakończeniu karnawału, Komisja Kultury proponuje  nieco  bardziej refleksyjny repertuar teatralny. Tym razem, zapraszam na zabawną ale i  gorzka zarazem opowieść o samotności, głupocie i życiowej matematyce.

Już 19 lutego  2018 roku (poniedziałek) o godz. 20.30 spotkajmy się  Teatrze Muzyczny w Gdyni na spektaklu „Ich czworo” którego autorką jest Gabriela Zapolska. W przedstawieniu zobaczymy nieco dulszczyzny, dużo obłudy oraz najzwyklejszej ludzkiej głupoty. Jak się okazuje – co jest niepokojące – komedia Zapolskiej jest bardzo aktualna dzisiaj.

Spektakl Teatru Polonia w znakomitej obsadzie:  Jerzy Stuhr, Sonia Bohosiewicz,  Tomasz Kot, Antoni Pawlicki, Renata Dancewicz, Iza Kuna .

Akcja spektaklu   rozpoczyna się w Wigilię Bożego Narodzenia, kończy zaś pierwszego dnia kolejnego roku. Mąż i żona, żyjący wprawdzie w jednym domu, ale zupełnie osobno, próbują każde na swój sposób i zgodnie ze swoimi przekonaniami ułożyć swoje życie.

 

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email radca.kultura@wp.pl do dnia
19 stycznia 2018 r.

W treści maila należy podać:

  • imię i nazwisko,
  • numer wpisu na listę OIRP w Gdańsku,
  • liczbę biletów,
  • w tytule maila należy podać-tytuł spektaklu.
  • numer kontaktowy

 

Radcy prawnemu przysługuje jeden bilet w cenie 50 zł oraz jeden bilet dla osoby towarzyszącej w cenie 122 zł (zamiast 135 zł).

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (40 biletów dla radców prawnych plus 40 biletów dla osób towarzyszących) o przyznaniu biletu decyduje, jak zawsze, kolejność zgłoszeń. Wpłaty prosimy dokonać na rachunek bankowy i w terminie wskazanym w przesłanym do Państwa mailu potwierdzającym przyznanie biletów.

           

 

Do zobaczenia!

Komisja ds. Kultury

Joanna Friedrich-Sarad, Marta Małysa, Anna Szarmach, Dorota Chylińska

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content