Wiadomości

19 grudnia 2016

I Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w Ultramaratonie i Biegach Terenowych

plakat-tut-radcy-a3-1

Zaproszenie do udziału w I Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Ultramaratonie oraz I Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Biegach Terenowych

W imieniu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku mamy przyjemność zaprosić wszystkich radców prawnych i aplikantów do udziału w I Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Ultramaratonie oraz I Mistrzostwach Radców Prawnych i Aplikantów w Biegach Terenowych. Biegi będą odbywały się w ramach tegorocznego Trójmiejskiego Ultra Trucku. Jego organizatorem jest Klub Maratoński Truchcik Łubianka.

Imprezę swym patronatem objęła Komisja Kultury, Sportu i Rekreacji  przy Krajowej Radzie Radców Prawnych.

Impreza obejmuje biegi na dwóch dystansach – 65 km (przewyższenia +1500 m) oraz 15 km (przewyższenia +600 m). Biegi odbywają się w pięknej scenerii Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, prowadzą przez las i wzgórza morenowe. Na dłuższym z dystansów odbędą się mistrzostwa w ultramaratonie, zaś na krótszym w biegach terenowych. Dłuższy dystans polecamy osobom, mającym doświadczenie biegowe i przebiegnięty dystans maratoński.  Krótszy dystans jest odpowiedni dla osób, które przebiegły dystans 10 km.

Zawody odbywają się w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym w dniu 18 lutego 2017 roku. Początek przewidziano na godz. 7.00 (dystans – 65 km) oraz godz. 11.30 (dystans – 15 km).

Organizator biegów zapewnia dla radców prawnych i aplikantów stałą opłatę wpisową w wysokości 100 zł (dystans dłuższy) oraz 50 zł (dystans krótszy), a także odrębną klasyfikację i nagrody. Wszelkie szczegóły dotyczące imprezy znajdują się na stronie internetowej: http://tutrail.pl.

 

Rejestracji na biegi można dokonać na stronach:

 

Opłaty po zarejestrowaniu należy dokonywać na rachunek bankowy Klubu Maratońskiego Truchcik o numerze 73 9484 1176 2800 0811 7227 0001 z dopiskiem: „Imię, Nazwisko, dystans, MRPIA”.

 

Osobą odpowiedzialną z ramienia Okręgowej Izby Radców Prawnych jest Anna Stępień-Sporek, do której można kierować bezpośrednio pytania dotyczące imprezy oraz biegów ultra na adres: anna.stepiensporek@kancelaria-sps.pl.

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content