12 czerwca 2019

I Międzynarodowa Konferencja Wschodnia nt. „Ochrona Danych Osobowych- teoria i praktyka” – zaproszenie Dziekana

Ponownie informuję, iż w dniu 5.07.2019 (piątek) w godzinach od 9:00-15:00  naszym ośrodku szkoleniowym Gdańsk ul. Czajkowskiego 3 odbędzie się I Międzynarodowa Konferencja Wschodnia nt. „Ochrona Danych Osobowych- teoria i praktyka”.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele Izb Adwokackich z Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Mołdawii, Ukrainy, Uzbekistanu, Rosji a nadto adwokaci z Niemiec i Hiszpanii.

Językiem konferencji jest język rosyjski i angielski.

Podczas konferencji nasi goście wygłoszą stosowne referaty. Konferencja stwarza unikalną szansę nawiązania kontaktów z przedstawicielami zawodów prawniczych ze wschodu i Azji.

Za udział w konferencji przewidziane są punkty szkoleniowe.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy zgłoszeń prosimy dokonywać mailowo w naszym ośrodku szkoleniowym. Liczba miejsc jest ograniczona.

Dziekan Jerzy Mosek