31 marca 2016

I etap Ogólnopolskiej Akademii – Konkursu Wiedzy o Prawie

Dobiegł końca I etap OGÓLNOPOLSKIEJ AKADEMII- KONKURSU WIEDZY O PRAWIE organizowanego przez Centrum Edukacji Prawnej KRRP oraz regionalnie przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.

konkurs

Z ogromną przyjemnością zawiadamiamy, że poziom wiedzy prawniczej wśród uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych biorących udział w konkursie był niezwykle wysoki. Z ogromnym zaangażowaniem rozwiązywali test składający się z 50 pytań.

Do etapu drugiego, podczas którego uczniowie odpowiadali ustnie na wylosowane pytania, dostali się ci, którzy uzyskali z testu 35 pkt. Udzielone odpowiedzi pozwoliły na wyłonienie w każdej ze szkół 3 laureatów, którzy 27 kwietnia zmierzą się podczas kolejnego wojewódzkiego etapu konkursu.

Wszystkim Uczniom – uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy. Już przez sam udział staliście się zwycięzcami!

Podziękowania dla Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Urzędu Miasta Gdańska (Wydział Rozwoju Społecznego), Urzędu Miasta Gdyni oraz innych osób, które pomogły w organizacji konkursu.

Dziękujemy również radcom prawnym i aplikantom, którzy brali udział w szkolnych komisjach konkursowych.

Poniżej lista szkół biorących udział w konkursie:

Gimnazjum nr 26 im. Jana III Sobieskiego w Gdańsku

Zespół Szkół nr 10 Gimnazjum nr 15 w Gdyni

Gdańsk Autonomiczna Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku

Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 2 Gimnazjum nr 23 w Gdyni

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 Gimnazjum nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku

Happy Kids Osowa

Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku