Wiadomości

19 października 2015

Grupa kolarska MTB – zaproszenie

grupa kolarska mtb 1

Koleżanki i Koledzy, fani dwóch kółek!                     

 

Zainspirowani własną pasją i wiedzą na temat często uprawianej przez radców prawnych aktywności sportowej postanowiliśmy podjąć próbę stworzenia w naszej Izbie grupy kolarskiej MTB!

Dla niezorientowanych MTB to skrót od „mountain biking”, czyli forma kolarstwa uprawianego za pomocą rowerów górskich, które dzięki swojej konstrukcji i osprzętowi umożliwiają poruszanie się w trudnym terenie.

Obecna aura co prawda nie sprzyja, ale przy odpowiednim ubiorze nic nie stoi na przeszkodzie, by wsiąść na rower i dobrze się bawić. Mamy nadzieję, że wśród licznego grona radców prawnych OIRP Gdańsk zbierze się większa grupa tych zainteresowanych regularnymi treningami w sezonie jesienno-zimowym, po to, by od wiosny rozpocząć pod patronatem i przy wsparciu OIRP Gdańsk starty w licznych, organizowanych lokalnie i w innych częściach kraju zawodach z nadzieją na sukcesy sportowe.

Wstępna wizja grupy zakłada regularne treningi w soboty lub niedziele w godzinach porannych, odbywające się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który obfituje w tereny idealne do tego typu aktywności. Dokładne miejsce i czas trwania treningu będą uzależnione od warunków atmosferycznych i kondycji uczestników. Szczegóły będziemy później publikować na stronie grupy na Facebooku.

Aktualnie proponujemy przyłączenie się do treningów MTB organizowanych przez pasjonatów i amatorów tejże dyscypliny w każdą niedzielę o godzinie 9.00, wyjazd z Sanktuarium Matemblewo.

Sprawami organizacyjnymi grupy kolarskiej MTB naszej Izby zajmują się Anna Kluczek-Kolar (anna.kluczek-kollar@mmp.pl) oraz Łukasz Nadolski (lnadolski@gmail.com).

Zapraszamy i czekamy na zgłoszenia!

grupa kolarska mtb 2

 

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content