7 grudnia 2017

Mozliwość uzyskania punktów szkoleniowych – Efektywność postępowania cywilnego w sprawach z udziałem przedsiębiorców – konferencja, 11.12.2017

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. „Efektywność postępowania cywilnego w sprawach z udziałem przedsiębiorców”” organizowaną przez Katedrę Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Przewodniczącego Komisji nadzwyczajnej do spraw zmian w kodyfikacjach (NKK).

Celem konferencji jest dyskusja na temat aktualnych potrzeb przedsiębiorców w sferze ochrony ich praw na etapie postępowania sądowego. Kwestia ta skupia coraz większą uwagę ze względu na planowane, ponowne  wyodrębnienie postępowania gospodarczego.

Miejscem spotkania jest Wydział Prawa i Administracji, Audytorium C – poniedziałek 11 grudnia 2017 r., godz. 9.00-13.30.

Ilość punktów szkoleniowych – 6