Wiadomości

23 stycznia 2017

DRUŻYNA PIŁKARSKA OIRP GDAŃSK NA ZWYCIĘSKIEJ ŚCIEŻCE

DRUŻYNA PIŁKARSKA OIRP GDAŃSK NA ZWYCIĘSKIEJ ŚCIEŻCE

 

 

W dniu 10 stycznia br. na hali XX LO w Gdańsku, odbyło się spotkanie towarzyskie reprezentacji piłkarskiej OIRP Gdańsk z przedstawicielami trójmiejskich sądów, drużyną „BezApelacyjni Gdańsk”. Nasza drużyna wygrała to spotkanie „bezapelacyjnie” 25:5.

„Spotkanie to odbyło się w ramach przygotowań naszej drużyny do halowego sezonu zimowego, stąd to nie wynik był w tej rywalizacji najważniejszy, ale chęć zmierzenia się nowym z przeciwnikiem. Przed nami sporo wydarzeń piłkarskich tej zimy, stąd z chęcią korzystamy z możliwości rozgrywania meczów towarzyskich. Serdecznie zapraszamy przy okazji chętnych sparingpartnerów do kontaktu z nami” – mówi kapitan naszej drużyny, Marcin Czugan.

 

BezapelacyjniWarto wskazać, iż „BezApelacyjni” tym spotkaniem zawiązali swoją nową drużynę i jest to kolejna sportowa ekipa na piłkarskiej, prawniczej, mapie Trójmiasta. „Tym bardziej należy się szacunek naszym przeciwnikom, którzy zadebiutowali na piłkarskich arenach tym meczem z nową inicjatywą sportową. Cieszymy się, że do grona piłkarskich, prawniczych drużyn, dołączają pracownicy wymiaru sprawiedliwości z Gdańska. To tylko dodaje kolorytu naszej trójmiejskiej, sportowej rywalizacji” – zakończył Marcin Czugan.

 

Tymczasem serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych aplikantów i radców prawnych naszej Izby na treningi zespołu piłkarskiego OIRP Gdańsk. W tym celu prosimy o kontakt z kapitanem drużyny, na adres mczugan@gmail.com.

 

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content