Wiadomości

16 lutego 2018

Dostep do programów prawniczych w Ośrodku Szkolenia

Informujemy Państwa, że w Ośrodku Szkolenia można skorzystać z otwartego dostępu do programu Legalis oraz aplikanci mogą skorzystać z dostępu do LEX dla aplikanta.

Login do programu Legalis dostępny jest u pracowników Ośrodka.

Bezpłatny dostęp do LEX dla aplikanta!

Dostęp do ponad 25 tysięcy wzorów dokumentów, 7 tysięcy tez i glos oraz ponad 2 tysięcy linii orzeczniczych – to zawartość serwisu LEX Aplikant Standard. Aplikanci mają możliwość otrzymania bezpłatnego dostępu do zawartości LEX Aplikant Standard przez cały rok aplikacji. Z propozycji mogą skorzystać aplikanci radcowscy, adwokaccy, notarialni i komorniczy, którzy nie otrzymali zaświadczenia o ukończeniu aplikacji.

Aplikant uzyskuje dostęp niezbędnych narzędzi do pracy z dokumentami: Alertów, Kalkulatora, Wyszukiwarki instytucji, Terminarza oraz nowego rozwiązania – LEX Aktówka Premium, która daje możliwość dodawania do LEX Aplikant Standard własnych dokumentów i współdzielenia ich z innymi jego użytkownikami, co umożliwia wspólną naukę i dzielenie się wiedzą.

Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej wersji LEX Aplikant Standard,  wystarczy wypełnić formularz dostępny na: www.produkty.lex.pl/aplikant.

Dodatkowo przygotowana została propozycja rozszerzenia LEX Aplikant Standard o możliwość dokupienia czterech modułów dziedzinowych, które zawierają dostęp do komentarzy, monografii, schematy procedur. Zawartość każdego z modułów jest dopasowana tematycznie do zakresu kolokwiów i zadań pisemnych. Szczegóły dostępne są na http://www.produkty.lex.pl/aplikant/

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content