Wiadomości

16 lutego 2019

BRYDŻ Gra o puchar Dziekana OIRP w Gdańsku

BRYDŻ Gra o puchar Dziekana OIRP w Gdańsku

Komisja Kultury kolejny raz serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów, wraz z osobami towarzyszącymi, na spotkanie brydżowe, wspaniałą przygodę kulturalno – intelektualno – integracyjną.

Już w sobotę 9 marca rozegramy pierwszy z cyklu turniejów brydżowych o Puchar Dziekana OIRP w Gdańsku mec. Jerzego Moska. W ciągu br. odbędą się łącznie 4 turnieje, których terminy podane będą na stronie internetowej Izby. Puchar uzyska ten z grających, który zdobędzie najwięcej punktów, będących sumą z 3-ech najlepszych swoich wyników, w cyklu 4 – turniejów (jeden najsłabszy wynik nie będzie brany pod uwagę). Kto z Was nie zechce rozegrać 3 turniejów, może po prostu zagrać w tylu ile chce.

Na turniej zapraszamy wszystkich grających w brydża: początkujących, czujących się mistrzami, vice – mistrzami …. oraz dotąd niegrających. Ci, którzy nigdy nie grali w brydża, lub nie czują się na siłach grać w turnieju, będą mogli poznać tajniki tej pasjonującej gry na lekcji prezentacyjnej, którą poprowadzi V-ce Prezes Polskiego Związku Brydża Sportowego Marek Małysa.

Wszyscy uczestnicy zwolnieni są z wpisowego do turniejów, co nie zwalnia z konsumpcji kawy oraz „suszu konferencyjnego” przygotowanych przez organizatorów.

Osoby, które nie zmieszczą się na podium mogą walczyć o nagrody specjalne, ufundowane dla „ najmniej wygranych”. Turniej poprowadzi znany międzynarodowy sędzia Kuba Kasprzak, co gwarantuje dużo frajdy, miłą, integracyjną atmosferę oraz … niespodziankę, o której dowiecie się już na miejscu, t.j. w Ośrodku Szkolenia OIRP przy ulicy Czajkowskiego 3, w dniu 9 marca, godz. 10.00. Przewidywane zakończenie spotkania około godziny 14.00, co pozwoli zdążyć na inne sobotnie zajęcia.

Ze względów technicznych (przygotowanie sal, stołów, kart itp. ) prosimy o zgłoszenie się, do dnia 7 marca br. mailem na adres: radca.kultura@oirp.gda.pl w tytule maila prosimy o wpisanie brydż.

Do zobaczenia!

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content