10 października 2018

Aukcja Fundacji miedzy Niebem a Ziemią

Szanowni Państwo!

Nasza Koleżanka Sylwia Zarzycka jest radca prawnym i Prezesem Fundacji Między Niebem a Ziemią.

Przekazujemy poniżej zaproszenie i sami zachęcamy do wzięcia udziału w aukcji charytatywnej, która będzie miała miejsce 19.10.2018 r.  w Oliwia Business Center Club, Sky Club.

Fundacja Między Niebem a Ziemią udziela kompleksowej pomocy rodzinom, w których znajdują się nieuleczalnie chore dzieci i które przyjęte zostały w poczet podopiecznych Fundacji.

Fundacja już od 6 lat organizuje cyklicznie w Gdańsku aukcje charytatywne w celu pomocy nieuleczalnie chorym dzieciom, podopiecznym naszej fundacji – www.miedzyniebemaziemia.pl

W aukcjach od lat biorą udział prawnicy i biznesmeni z Trójmiasta. Fundacja zresztą wspierana jest w tym rejonie Polski przez Olivia Business Centre i Pana Prezesa Macieja Grabskiego oraz w tym roku po raz pierwszy przez organizację Pracodawcy Pomorza.

W związku z powyższym zapraszamy gorąco na naszą uroczystość wraz z osobami towarzyszącymi.

19 października, godzina 19.00, Olivia Business Centre, Sky Club

Uroczystość prowadzić będzie tradycyjnie Marcin Żebrowski zaś uświetni ją koncert skrzypcowy.

To będzie wyjątkowy wieczór.

Potwierdzenia obecności: trojmiasto@miedzyniebemaziemia.pl