Wiadomości

28 sierpnia 2016

Sukces na Mistrzostwach Polski w biegu na 10 km

DSC02455

Stoją:  Jarek Krzyk, Sławomir Lis, Emilia Dzięgielewska, Aleksandra Worzała, Krzysztof Jóźwiak, Bartosz Szolc-Nartowski, Adam Chudziński, Maciej Piór; rząd dolny: Oskar Przysiężny, Tomasz Dunst.  I jeszcze Maciej Bogusławski, który widoczny jest na zdjęciach z biegu.

Występ reprezentacji biegowej naszej Izby na Mistrzostwach Polski Radców Prawnych w Łodzi

Występ reprezentacji biegowej naszej Izby na Mistrzostwach Polski Radców Prawnych w Łodzi na dystansie 10 km zakończył się sukcesem! Mistrzostwa wygrał Oskar Przysiężny a nasza reprezentacja zajęła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej! Ale to nie wszystko, bo wracamy z 6 pucharami… Oskar w klasyfikacji OPEN Biegu Fabrykanta zajął 6 miejsce, zaś w klasyfikacjach wiekowych radców prawnych Sławomir Lis zajął I miejsce, Jarek Krzyk II, a Ola Worzała III miejsce. Trzeba dodać, że bieg odbył się w 30-stopniowym upale, wszyscy zawodnicy mocno to odczuli. Jednakże piknik zorganizowany przez Izbę łódzką pozwolił na regenerację, a wiadomość o II miejscu w klasyfikacji drużynowej radykalnie poprawiła humory. Jednocześnie dziękujemy OIRP Łódź za wspaniałą organizację mistrzostw i pikniku!

Z ogromną radością odebrałem wiadomość o wynikach biegu ulicznego w Łodzi.

Szóste miejsce Oskara Przysiężnego w kategorii OPEN (pierwsze w kategorii OPEN radców i aplikantów radcowskich) oraz wyniki Oli Worzały, Sławka Lisa i Jarka Krzyka, to osiągnięcia budzące podziw i szacunek. Podziw i szacunek dla pozostałych członków naszej wspaniałej reprezentacji – Emilii Dzięgielewskiej, Krzysztofa Jóźwiaka, Adama Chudzińskiego, Macieja Pióra, Tomasza Dunsta, Macieja Bogusławskiego oraz spinającego całość spraw naszych sportowców, a przy tym doskonałego zawodnika, Bartosza Szolc-Nartowskiego.

Zajęcie II miejsca wśród reprezentacji wszystkich Okręgowych Izb, to ogromne osiągnięcie świadczące o Waszej pasji, determinacji,  woli walki i zwycięstwa.

W imieniu gdańskiej Okręgowej Izby Radców Prawnych oraz w imieniu własnym gratuluję Wam wszystkim, dziękuję i pozdrawiam.

Jerzy Mosek

Dziekan

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content