Wiadomości

26 lutego 2016

5.03.2016 – zaproszenie do kibicowania – IV Turniej Środowisk Prawniczych w Pruszczu

IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŚRODOWISK PRAWNICZYCH W PRUSZCZU GDAŃSKIM ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Środowisk Prawniczych organizowany przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku, który odbędzie się już 5 marca w hali Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Pruszczu Gdańskim (ul. Niemcewicza 1). Zawody, które na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń sportowych naszej Izby.

 

Do Turnieju zgłosiła się maksymalna ilość drużyn – 8, reprezentujących różne zawody prawnicze. Co istotne, Turniej zyskał już miano ogólnopolskiego, po raz kolejny bowiem wystąpią w nim bardzo silne kadrowo drużyny także spoza regionu Trójmiasta. W tym roku akces zgłosiły ekipy reprezentujące Izbę Komorniczą w Gdańsku, Okręgową Izbę Radców Prawnych w Bydgoszczy, Okręgową Izbę Radców Prawnych w Olsztynie, Okręgową Izbę Radców Prawnych w Toruniu, Okręgową Izbę Radców Prawnych w Szczecinie, Okręgową Radę Adwokacką w Warszawie, Pomorską Izbę Adwokacką w Gdańsku oraz – co oczywiste – Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.

 

Turniej tradycyjnie swoim patronatem honorowym objął Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański. Patronat nad imprezą objęło również Wydawnictwo C.H. Beck, a wsparcie medialne zapewnia portal prawnik.pl.

 

To ważne dla naszej Izby wydarzenie rozpocznie się o godzinie 9:00 uroczystym otwarciem. Impreza zostanie zakończona około godziny 16:00. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich do kibicowania i wspierania swoich drużyn w Turnieju. Jesteśmy przekonani, że piłkarze odwdzięczą się wysokim poziomem sportowym zawodów, a wszystko w doskonałej atmosferze, w duchu fair play.

 

 

Marcin Czugan

kapitan drużyny OIRP Gdańsk

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content