20 listopada 2018

4. Pomorski Tydzień Edukacji Prawnej

Trwa 4. Pomorski Tydzień Edukacji Prawnej organizowany przez Sąd Okręgowy w Gdańsku.

Pomorski Tydzień Edukacji Prawnej to przedsięwzięcie popularyzacyjno-edukacyjne skierowane przede wszystkim do młodzieży szkolnej, klas gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych – ale z programu korzystają także dzieci i osoby starsze.

Oprócz udziału przedstawicieli Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku w wydarzeniach w SO w Gdańsku, zorganizowaliśmy wydarzenia towarzyszące:
19 listopada – zajęcia edukacyjne – X Liceum Ogólnokształcące w Gdyni (XLO Gdynia) – r. pr. Jakub Puszkarski (#EdukacjaPrawna)
19 listopada – zajęcia edukacyjne – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Malborku – r. pr. Barbara Sikorska (#EdukacjaPrawna)
22 listopada – zajęcia edukacyjne – X Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku – r. pr. Sylwia Orłowska (#EdukacjaPrawna)
22 listopada – Senior jako pacjent – Gdański Uniwersytet Trzeciego Wieku Uniwersytetu Gdańskiego – r. pr. Agnieszka Czech (#Seniorzy)