Wiadomości

13 lutego 2019

Ogólnopolski Konkurs Kancelaria Przyszłości

Informujemy o przedłużeniu do dnia 4 marca br. terminu nadsyłania prezentacji na Ogólnopolski Konkurs „Kancelaria Przyszłości”, a także zmianie terminu finału konkursu na dzień 12 kwietnia 2019 r. 

Jest to wydarzenie organizowane przez OIRP we Wrocławiu wspólnie z Federacją Adwokatur Europejskich (FBE). Zapraszamy wszystkich aplikantów radcowskich i adwokackich,  studentów prawa 4. i 5. roku oraz radców prawnych i adwokatów, którzy nie ukończyli 35. roku życia do udziału w konkursie „Kancelaria Przyszłości”. Mogą wziąć w nim udział zarówno osoby indywidualne jak i drużyny, które przygotują i prześlą prezentację w formacie Power Point na temat „Kancelarii Przyszłości” do dnia 15 stycznia 2019r.

FINAŁ KONKURSU nastąpi przed międzynarodowym jury w dniu 12 kwietnia 2019 r. w siedzibie OIRP we Wrocławiu. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody w tym udział w Kongresie Adwokatur Europejskich w Barcelonie, gdzie będzie miało miejsce wręczenie nagrody głównej w obecności kilkuset przedstawicieli zawodów prawniczych. W załączeniu znajduje się Regulamin Konkursu i formularz zgłoszeniowy.

Link do wydarzenia: https://oirp.wroclaw.pl/aktualnosci/850

Poprzednia wiadomość
Następna wiadomość
Content