26 marca 2018

ELVIS A LITTLE JAZZ CONVERSATION – koncert charytatywny

Zaproszenie

Komisja ds. Kultury tym razem  serdecznie zaprasza radców prawnych i aplikantów radcowskich  na coroczny koncert charytatywny oraz aukcję prac  dzieci i nie tylko dzieci… podopiecznych Stowarzyszenia ZADBA,  które to Stowarzyszenie  stara się nieść pomoc dzieciom i młodzieży niepełnosprawnej.

Koncert  w wykonaniu studentów Studium „Baduszkowej” oraz muzyków Teatru Muzycznego w Gdyni odbędzie się w sali koncertowej Opery Leśnej 23 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18.00.

Tytuł tegorocznego koncertu  „ELVIS A LITTLE JAZZ CONVERSATION” w bardzo ciekawych aranżacjach Patrycji Goli i Krzysztofa Wojciechowskiego. (aktorów TM).

Cały dochód z uzbieranych funduszy zostanie przeznaczony na  zakup niezbędnego sprzętu rehabilitacyjnego.

Cegiełki, stanowiące bilet wstępu, w cenie 30 zł można zamówić zgłaszając chęć uczestnictwa jak zawsze na adres: radca.kultura@wp.pl. podając w tytule maila  „ZABBA” a w treści maila ilość  zmaówionych cegiełek.

Numer rachunku bankowego podamy Państwu w mailu potwierdzającym wpisanie na listę uczestników.

Do zobaczenia na Koncercie

Komisja ds. Kultury