Szanowne Koleżanki i Koledzy

Informacja

w sprawie szkoleń zawodowych radców prawnych

 


Informujemy, że brak miejsc na szkolenie wyjazdowe w Jastrzębiej Górze.

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku zawiadamia, iż Sąd Okręgowy w Gdańsku organizuje dla radców prawnych naszej Izby powtórne szkolenie na temat:

1.         Udostępnienie informacji sądowej za pośrednictwem Portalu Informacyjnego – aspekty prawne i techniczne.

2.         Procedura rejestracji w Portalu Informacyjnym oraz zasady korzystania – krok po kroku.

3.         Udostępnianie orzecznictwa za pośrednictwem Portalu Orzeczeń.

Szkolenie odbędzie się w dniu 01 grudnia 2014r. w godz. 11.00 – 14.00 w siedzibie Sądu Okręgowego w Gdańsku, przy ul. Nowe Ogrody 30/34, w Sali nr 336 na III piętrze.

Zgłoszenia  telefonicznie ( 58 355 05 60) lub mailowo (szkolenia@oirp.gda.pl) prosimy kierować do Ośrodka Szkolenia OIRP.

O zgłaszanie się na szkolenie prosimy  w szczególności osoby, które nie uzyskały jeszcze wymaganej liczby punktów szkoleniowych.

Za powyższe szkolenie można uzyskać 6 punktów.

W przypadku rezygnacji z udziału w w/w szkoleniu uprzejmie prosimy o telefoniczne zawiadomienie Ośrodka Szkolenia, aby nie blokować miejsc innym chętnym koleżankom i kolegom.


Zgodnie z postanowieniami uchwały Krajowej Rady Radców Prawnych nr 74/VIII/2011 z dnia 9 grudnia 2011 r. zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych, w Cyklu Szkoleń Zawodowych rozpoczętego z dniem 1 stycznia 2012 r. każdy radca prawny czynnie wykonujący zawód obowiązany jest uzyskać 40 punktów szkoleniowych.

Radca prawny, który w trakcie pierwszego Cyklu Szkoleń Zawodowych rozpoczętego nie uzyskał liczby punktów szkoleniowych, obowiązany jest uzyskać brakującą liczbę punktów do dnia 30 czerwca 2012 r.

Istnieje możliwość zdobycia punktów szkoleniowych w Akademii KIRP; http://akademia.kirp.pl/user/login

Uchwały KRRP:
Uchwała Krajowej Rady Radców Prawnych Nr 30/B/VII/2008 KRRP z dnia 06.06.2008 r. w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych

Uchwała Krajowej Rady Radców Prawnych nr Nr 46 VIII 2011 KRRP z dnia 21.05.2011 r. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych

Uchwała Krajowej Rady Radców Prawnych nr 74/VIII/2011 z dnia 9 grudnia 2011 r. zmieniająca uchwałę w sprawie określenia zasad wypełniania przez radcę prawnego obowiązku brania udziału w szkoleniach zawodowych

 

 

1 . 2 . 3  .  Następna >