Praca

7 listopada 2017

Zatrudnię aplikanta radcowskiego I roku

Kancelaria Piętka i Partnerzy z siedzibą w Gdyni w związku z dynamicznym rozwojem zamierza od stycznia 2018 roku ponownie poszerzyć zespół.

Obecnie poszukujemy aplikanta I roku aplikacji radcowskiej (który od stycznia będzie na II roku aplikacji).

Jeśli nie chcesz już jako aplikant parzyć kawy i jesteś gotowy na nowe wyzwania zapraszamy! W naszej Kancelarii merytorycznie będziesz zajmował się sprawami przy pomocy Naszego zespołu i rozwiniesz swoje skrzydła. Gwarantujemy, że pracując u nas w 3 miesiące nauczysz się więcej niż przez rok pracy w korporacji. Możesz liczyć na możliwość wszechstronnego rozwoju w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek oraz upadłości. Dodatkowym atutem jest bezpośrednia współpraca z doświadczonym radcą prawnym, która pomoże ugruntować wiedzę. Nie bój się zmiany na lepsze!

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, w szczególności handlowego i gospodarczego,

-wiedza i praktyka w zakresie prowadzenia spraw sądowych,

-doświadczenie roczne w pracy w kancelarii, a także w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych,

-umiejętność sporządzania pism procesowych, umów i opinii prawnych,

-dobra znajomości języka angielskiego,

-wysoka kultura osobista,

-zaangażowanie w powierzone zadania,

-prawo jazdy kategorii B.

Obowiązki:

-sporządzanie pism procesowych, umów i opinii prawnych,

-występowanie przed sądami i innymi organami w ramach zastępstwa procesowego,

-kontakt z Klientami Kancelarii.

Oferujemy:

-możliwość wszechstronnego rozwoju, poszerzania wiedzy i zdobycia doświadczenia zawodowego,

-bezpośrednią współpracę z doświadczonym radcą prawnym.

Aplikacje wraz z CV proszę nadsyłać na adres sekretariat@pskancelaria.pl  w temacie maila uprzejmie proszę o wpisanie „Rekrutacja – aplikant”.