Praca

11 czerwca 2015

W związku z dynamicznym rozwojem dział prawny spółki z o.o. z siedzibą w Gdańsku o profilu sprzedaży towarów masowych poszukuje: radcy prawnego/aplikanta radcowskiego/prawnika

W związku z dynamicznym rozwojem dział prawny spółki z o.o. z siedzibą w Gdańsku o profilu sprzedaży towarów masowych poszukuje:

 radcy prawnego / aplikanta radcowskiego/ prawnika

Wymagania:

– bardzo dobra dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie,

– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

– prawo jazdy kat. B,

– bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dynamika działania,

– dyspozycyjność,

– doświadczenie,

–  umiejętność pracy pod presją czasu,

Obowiązki:

– wspieranie działu prawnego w bieżących pracach,

– reprezentowanie spółki w postępowaniach sądowych i administracyjnych,

– przygotowanie i opiniowanie umów handlowych,

–  przygotowanie pism procesowych,

– przygotowanie dokumentacji do przetargów,

Oferujemy:

– pracę w ramach umowy o pracę,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

–  pracę w młodym dziale dynamicznie rozwijającej się spółce w międzynarodowym       środowisku,

–  możliwość  podnoszenia kwalifikacji,

– pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: paracki@oaoktk.com