Praca

23 lutego 2016

W związku z dynamicznym rozwojem dział prawny spółki z o.o. z siedzibą w Gdańsku o profilu sprzedaży towarów masowych poszukuje: radcy prawnego / aplikanta radcowskiego/ prawnika

W związku z dynamicznym rozwojem dział prawny spółki z o.o. z siedzibą w Gdańsku o profilu sprzedaży towarów masowych poszukuje:

radcy prawnego / aplikanta radcowskiego/ prawnika

Opis stanowiska

– wspieranie działu prawnego w bieżących pracach,

– przygotowanie i opiniowanie umów handlowych,

– reprezentowanie spółki w postępowaniach sądowych i administracyjnych,

– przygotowanie pism procesowych,

– umiejętność formułowania opinii prawnych,

– przygotowanie dokumentacji do przetargów,

Wymagania:

– wykształcenie wyższe prawnicze,

-bardzo dobra znajomość kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego, prawa gospodarczego,

– dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie,

– doświadczenie w obsłudze prawnej spółek kapitałowych lub w pracy w kancelarii,

– bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dynamika działania,

– sumienność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

– umiejętność pracy pod presją czasu,

– prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

– pracę w ramach umowy o pracę, 1/1 etat,

– niezbędne narzędzia pracy.

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,

– pracę w młodym dziale dynamicznie rozwijającej się spółce w międzynarodowym      środowisku,

– możliwość  podnoszenia kwalifikacji,

– pakiet świadczeń socjalnych

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@oaoktk.com

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.