Praca

31 sierpnia 2017

Spółka z kapitałem zagranicznym poszukuje kandydatów na stanowisko: „Pracownik Działu Prawnego”.

Poszukiwani są studenci V roku prawa lub absolwenci uniwersyteckich studiów prawniczych oraz aplikanci radcowscy I – II roku. Od kandydatów oczekujemy: znajomości prawa cywilnego, handlowego, postępowania cywilnego, umiejętności  stosowania wiedzy prawniczej w praktyce, komunikatywności oraz  doświadczenie w pracy w kancelarii lub dziale prawnym przedsiębiorcy,

Zapewniamy możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego w szerokim spektrum spraw.

Oczekujemy zaangażowania, pracowitości i odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:  ktkpolska@oaoktk.com  podając w tytule:  „ Dział Prawny – rekrutacja” w terminie do dnia 13 września 2017 roku.

Wybór kandydatów odbywać się będzie na podstawie wstępnej selekcji podań oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.