Praca

22 czerwca 2017

Spółka SOLACE Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje ambitnej, samodzielnej i dobrze przygotowanej merytorycznie osoby do współpracy

Spółka SOLACE Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje ambitnej, samodzielnej i dobrze przygotowanej merytorycznie osoby do współpracy na stanowisku:

Aplikant Radcowski I/II roku / Student V roku prawa

Opis stanowiska

– analiza dokumentów, orzecznictwa i piśmiennictwa, sporządzanie opinii prawnych

– pisanie pozwów w postępowaniu upominawczym i nakazowym

– zastępstwo procesowe

– utrzymywanie kontaktu z klientem

Wymagania:

– aplikant aplikacji radcowskiej I/II roku / student V roku prawa

– wiedza i doświadczenie w zakresie prawa cywilnego

– dobra znajomość pakietu Office i programów prawniczych

– zdolność analitycznego i logicznego myślenia

– umiejętność dobrej komunikacji w zespole

– dyspozycyjność

– zainteresowanie problematyką ubezpieczeń komunikacyjnych.

Oferujemy:

– bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole prawników nastawionym na współdziałanie, dzielenie się wiedzą i rozwój umiejętności,

– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@solace.pl w tytule wiadomości proszę wpisać „rekrutacja aplikant radcowski”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kancelarię Prawną SOLACE sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 t.j. z dnia 2016.06.28)”.