Praca

10 marca 2017

SPECTRUM Kancelaria Radcy Prawnego Dr Andrzej Krysiewicz poszukuje aplikanta radcowskiego II roku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • występowanie przed sądem w ramach prowadzonych postępowań sądowych,
  • przygotowywanie projektów pism procesowych, w tym pozwów, odpowiedzi na pozew oraz apelacji,
  • bieżąca obsługa klientów Kancelarii.

OCZEKIWANIA:

  • aplikant radcowski II roku,
  • dobra znajomość w szczególności przepisów prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa cywilnego, kodeksu postępowania cywilnego,
  • umiejętność wykorzystywania oprogramowania niezbędnego w pracy prawnika (programy prawnicze, pakiet Office),
  • samodzielność w działaniu i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja pracy, skrupulatność i sumienność,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

OFERUJEMY:

  • pracę w doświadczonym zespole prawników,
  • odpowiedzialne i dające możliwość rozwoju zadania i cele,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką i potrzebami Klientów,
  • umowę o pracę (na zastępstwo do połowy 2018 r.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kancelaria.spectrum@gmail.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Spectrum Kancelarię Radcy Prawnego, w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.