Praca

11 października 2019

Solace sp. z o.o. poszukuje osoby do współpracy na stanowisku Aplikant Radcowski

Solace sp. z o.o. poszukuje ambitnej, samodzielnej i dobrze przygotowanej merytorycznie osoby do współpracy na stanowisku:
Aplikant Radcowski

Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska:
– tworzenie i opiniowanie umów
– analiza dokumentów, orzecznictwa i piśmiennictwa, sporządzanie opinii prawnych
– pisanie pozwów w postępowaniu upominawczym i nakazowym
– zastępstwo procesowe
– utrzymywanie kontaktu z klientem

Wymagania:
– aplikant radcowski rozpoczynający aplikację w 2020 r. i II roku
– wiedza i doświadczenie w zakresie prawa cywilnego
– dobra znajomość pakietu Office i programów prawniczych
– zdolność analitycznego i logicznego myślenia
– umiejętność dobrej komunikacji w zespole

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
– ciekawe zadania, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Proszę kierować odpowiedzi na ogłoszenie na adres mailowy –  j.choma@solace.pl