Praca

17 września 2019

„SAUR NEPTUN GDAŃSK” S.A.  TWOJE WODOCIAGI poszukuje pracownika na stanowisko RADCY PRAWNEGO

Gdańsk, dnia 16 września 2019 r.

„SAUR NEPTUN GDAŃSK” S.A.  TWOJE WODOCIAGI

poszukuje pracownika na stanowisko

RADCY PRAWNEGO

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

– prowadzenie spraw sądowych oraz spraw w postępowaniu egzekucyjnym,

– sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych, opiniowanie umów,

– występowanie przed urzędami i sądami w charakterze pełnomocnika,

– udzielanie porad i konsultacji prawnych w sprawach Spółki,

– obsługa prawna organów Spółki.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wpis na listę radców prawnych

oraz:

  • znajomość prawa cywilnego, prawa handlowego, procedury cywilnej ze szczególnym uwzględnieniem postępowania sądowego w zakresie skutecznego dochodzenia roszczeń,
  • umiejętność przedstawiania argumentacji prawnej,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista.
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym bieżące komunikowanie się, znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Warunki zatrudnienia:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony poprzedzona 3-miesięcznym okresem próbnym,
  • wymiar czasu pracy-pełen etat (5 dni w tygodniu po 8 godzin w siedzibie pracodawcy),
  • świadczenia dodatkowe w postaci m.in. dofinansowania do kart sportowej oraz pakietu medycznego.

Osobom zatrudnionym oferujemy interesującą pracę w firmie stabilnej, o ugruntowanej pozycji na rynku, ambitne zadania oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Oferty zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na poniższy adres w terminie do dnia 23 września 2019 r. :

SNG S.A. 80-858 Gdańsk, ul Wałowa 46

 e-mail:  praca@sng.com.pl

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. Prosimy o dopisanie na aplikacji klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami rozporządzenia PE i Rady UE z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych).