Praca

31 lipca 2019

RWS INVESTMENT GROUP poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Prawnik / Aplikant Radcowski

RWS INVESTMENT GROUP to działająca od lat i prężnie rozwijająca się grupa inwestycyjna, której domeną są obiekty komercyjne.
Aktualnie poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Prawnik / Aplikant Radcowski

Miejsce pracy: Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

  • przygotowywanie, opiniowanie i negocjowanie umów,
  • weryfikowanie i kompletowanie dokumentacji niezbędnej do podpisania umów,
  • obsługa korporacyjna spółek,
  • doradztwo prawne w zakresie bieżącej obsługi prawnej firmy,
  • opracowywanie i opiniowanie pism (w tym procesowych),
  • nadzorowanie terminów realizacji obowiązków zawartych w umowach i dbanie o zachowanie ciągłości najmu.

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe prawnicze,

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, sumienność,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,

Mile widziane doświadczenie:

  • w obszarze związanym z nieruchomościami, inwestycjami budowlanymi
  • przy obsłudze korporacyjnej spółek

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego (prawnego i biznesowego),
  • pracę nad ciekawymi, wymagającymi projektami,
  • pracę w młodym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV na adres mailowy:  prawny@rwsgroup.pl. Na oferty czekamy do dwóch tygodni od daty ukazania się tego ogłoszenia. Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.