Praca

20 grudnia 2018

Radca prawny/Adwokat

Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem prawnym, podatkowym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy.

Miejsce pracy: Gdańsk

Oferujemy:

  • dostosowane do stażu pracy wynagrodzenie i szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący

prywatną opiekę medyczną

  • unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
  • praca w międzynarodowych projektach prawnych
  • ciekawą pracę w kameralnym zespole
  • profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • dodatkowe dwa dni wolne w roku

Poszukiwane kompetencje:

  • tytuł radcy prawnego
  • kilkuletnie doświadczenia w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w tym spółek prawa handlowego
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

(korespondencja i kontakt telefoniczny z Klientami)

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie
  • punktualność, odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań
  • możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego

i handlowego

  • aktywne pozyskiwanie i rozwijanie kontaktów biznesowych
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami w Polsce i za granicą
  • prowadzenie prezentacji, negocjowanie warunków umów

(często w języku obcym)

  • sporządzanie pism procesowych, występowanie przed sądami i urzędami
  • samodzielna realizacja zleceń

CV prosimy przesyłać za pomocą formularza aplikacyjnego: https://roedl.elevato.net/pl/radca-prawnyadwokat,ja,521