Radca prawny

Kancelaria Prawna what.now® specjalizuje się w prawie restrukturyzacyjnym
i upadłościowym. Rozumiemy procesy biznesowe i efektywnie wdrażamy skuteczne rozwiązania pomagając przedsiębiorcom w najtrudniejszych chwilach.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonych Radców Prawnych, specjalizujących się w sprawach z zakresu prawa spółek, prawa gospodarczego
i postępowań cywilnych. Jeśli jesteś zainteresowany poszerzaniem swojej wiedzy
i podnoszeniem kwalifikacji w zakresie prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego zapraszamy do naszego zespołu.

Zakres zadań:

  • sporządzanie wniosków o otwarcie postępowania restrukturyzacyjnego
    i upadłościowego
  • sporządzanie pism oraz innych dokumentów w ramach postępowań upadłościowych
    i restrukturyzacyjnych
  • sporządzanie opinii i porad prawnych odnoszących się do tematyki prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego
  • wsparcie pozostałych członków zespołu w innych aspektach związanych
    z doradztwem na rzecz klientów kancelarii w zakresie prawa upadłościowego
    lub restrukturyzacyjnego
  • uczestnictwo w rozprawach, w spotkaniach z organami postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych, a także w Zgromadzeniach Wierzycieli
  • redagowanie pism urzędowych i przedprocesowych
  • bieżące monitorowanie zmian w prawie
  • prowadzenie szkoleń dla współpracowników

Wymagania:

  • uprawnienia radcy prawnego
  • 3-letnie doświadczenie zawodowe /kancelaria, spółki/
  • bardzo dobra znajomość procedury cywilnej
  • praktyczna znajomość prawa gospodarczego oraz prawa spółek handlowych
  • znajomość prawa restrukturyzacyjnego, prawa upadłościowego – jako atut
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office oraz prawniczych baz danych)
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doskonała umiejętność komunikacji
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stała współpraca (pon.-pt.) w oparciu o umowę B2B, w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • praca w wielu dziedzinach prawa
  • rozwój zawodowy
  • wsparcie zespołu
  • gotowość do zatrudnienia osoby niepełnosprawnej
  • prywatna opieka medyczna
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjna lokalizacja (przy skm Gdynia Orłowo)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: hr@whatnow.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Kancelaria Prawna What.now Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Jerozolimskich 81, 02-001 Warszawa, adres korespondencyjny: al. Zwycięstwa 241/7, 81-521 Gdynia Orłowo. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach

Oferta nieaktualna od: 12/02/2021