Praca

5 grudnia 2018

Radca Prawny

Pan/-i Radca Prawny

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bufnal funkcjonuje na rynku usług prawnych od 2010 roku. W skład zespołu wchodzi grono ambitnych prawników reprezentujących swoich Mocodawców z należytą starannością. Kancelaria udziela pomocy prawnej zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorcom. Wraz z dynamicznym rozwojem kancelarii poszukiwane są osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku: Pani/-i Radca Prawny.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość prawa upadłościowego oraz restrukturyzacyjnego,
  • wysoka motywacja wewnętrzna do osiągania wyznaczonych celów zawodowych,
  • mile widziane: doświadczenie w pracy w sądzie w Wydziale Gospodarczym dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych albo w kancelarii syndyka,
  • inne cenne umiejętności będące dodatkowym atutem: tytuł zawodowy radcy prawnego albo doradcy restrukturyzacyjnego, umiejętność zarządzania zespołem oraz dobra organizacja pracy własnej.

OBOWIĄZKI:

  • sporządzanie pism procesowych, w szczególności w ramach postępowania upadłościowego lub restrukturyzacyjnego,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz obciążonych presją czasu,
  • prowadzenie sprawozdań z wykonanej pracy,
  • współpraca z prawnikami w zakresie ustalenia pomocy prawnej w zakresie postępowania upadłościowego lub restrukturyzacyjnego poszczególnych klientów kancelarii,
  • wykazywanie lojalności, rzetelności oraz sumienności realizując zadania służbowe.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na zastępstwo/ o współpracę/ kontrakt managerski/ – w miarę preferencji,
  • wynagrodzenie – 5 tys. zł brutto,
  • sprzęt służbowy: laptop, telefon komórkowy,
  • udział w szkoleniach merytorycznych,
  • pracę w miłej atmosferze, którą tworzy sztab młodych specjalistów.

Zainteresowanych powyższym stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie CV w wiadomości mailowej o tytule: Rekrutacja – Pan/-i Radca Prawny pod adres:
grzegorz.bufnal@bufnal.pl.