Praca

22 czerwca 2017

Radca prawny Igor Kępiński poszukuje do współpracy aplikanta radcowskiego I lub II roku aplikacji radcowskiej

Radca prawny Igor Kępiński poszukuje do współpracy aplikanta radcowskiego I lub II roku aplikacji radcowskiej.

Wymagania:

– aplikant/ka I lub II roku aplikacji radcowskiej,

– doświadczenie w pracy w kancelarii,

– doświadczenie w występowaniu przed sądami powszechnymi

, – doświadczenie w redagowaniu pism procesowych,

– znajomość języka angielskiego,

– dyspozycyjność, – zaangażowanie.

Obowiązki: – sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych i umów, – planowanie i kompleksowa organizacja pracy, – reprezentacja Klientów na rozprawach sądowych.

Oferuję: – stabilną i wieloletnią współpracę, – możliwość rozwoju zawodowego i pracę w wielu różnorodnych dziedzinach prawa, – możliwość objęcia patronatem. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym w terminie do 30 czerwca 2017 roku na adres: i.kepinski@kancelaria.sopot.pl