Praca

25 września 2019

RADCA PRAWNY / APLIKAT RADCOWSKI

OGŁOSZENIE

Kim jesteśmy?
ADVISER Armknecht i Partnerzy, Radcowie Prawni sp.k. z siedzibą w Gdyni, rodzinna kancelaria, założona w 1989 roku (www.adviser.gdynia.pl).

Czym się zajmujemy?
Kancelaria specjalizuje się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców, w szczególności z branży budowlanej, TSL, IT, handlowej i produkcyjnej oraz w windykacji należności.

Kogo szukamy?
Radcy prawnego / aplikanta radcowskiego do naszego biura w Gdyni.

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • tytułu zawodowego radcy prawnego albo statusu apl. r.pr II/ III roku,
  • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego, w tym procedury cywilnej,
  • dokładności oraz skrupulatności i samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • bardzo dobrego opanowania pakietu biurowego MS Office,
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań – kreatywność,
  • prawo jazdy kat. B.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • bieżąca obsługa spraw klientów kancelarii – przedsiębiorców,
  • zastępstwo procesowe w sprawach cywilnych i gospodarczych,
  • sporządzanie pism, w tym pism procesowych, umów, dokumentów korporacyjnych etc.,
  • współpraca z kancelariami notarialnymi, komorniczymi, doradców podatkowych,
  • obszary praktyki: prawo cywilne, spółek handlowych, gospodarcze, budowalne, prawo podatkowe.

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego w rodzinnej kancelarii,
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji,
  • elastyczne podejście do czasu i zakresu wykonywania zadań,
  • forma współpracy b2b, docelowo wspólnika kancelarii.

Curriculum vitae wraz z listem motywacyjnym, prosimy przesyłać do dnia 07 października 2019 roku pod adres: kancelaria@adviser.gdynia.pl

Rozpatrywane będą jedynie aplikacje przesłane wraz z listem motywacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

W CV ofercie prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.