Praca

10 lutego 2020

Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. zatrudni radcę prawnego/ adwokata

Z związku z otwarciem nowego Biura Kancelarii Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

(strona internetowa – www.gwlaw.pl) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

radca prawny/adwokat

miejsce pracy: Gdynia

Kancelaria Grabowski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. skupia swoją działalność w obszarze prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek handlowych, aspektów prawnych zmian pokoleniowych (sukcesji) w biznesie, prawa papierów wartościowych i rynków kapitałowych oraz prawa bankowego i finansowego. Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy w ciekawych projektach, a naszą wiedzę przekazujemy młodemu pokoleniu doradców tworząc w kancelarii zespół ekspertów.

Osobom zainteresowanym proponujemy możliwość podjęcia stałej współpracy z naszą kancelarią.

Wymagania:

  • uprawnienia radcy prawnego/adwokata;
  • doskonała znajomość prawa spółek handlowych oraz prawa cywilnego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spadkowego (mile widziana znajomość prawa rynku kapitałowego);
  • co najmniej 2-5-cio letnie doświadczenie w pracy jako samodzielny prawnik;
  • doświadczenie w prowadzeniu transakcji, w tym w projektach M&A, bieżącej obsłudze spółek handlowych oraz procesach reorganizacyjnych spółek handlowych (mile widziane doświadczenie w projektach zmian pokoleniowych (sukcesji) w spółkach);
  • wysoki poziom motywacji oraz chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy;
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność za powierzone zadania, wielozadaniowość, zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym znajomość Legal English.

Zakres obowiązków:

Bezpośrednia praca z Klientami Kancelarii w zakresie wskazanym powyżej, uczestniczenie
w negocjacjach, przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej, umów i innych dokumentów na potrzeby Klientów kancelarii, a także bieżące wsparcie prawników kancelarii.

Oferujemy:

  • uczestniczenie w budowaniu zespołu Kancelarii w Gdyni;
    • udział w interesujących projektach dających możliwość rozwoju zawodowego;
    • przyjazną atmosferę;
    • rynkowe wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji obejmującej CV na następujący adres e-mail: gwlaw@gwlaw.pl z dopiskiem: “Biuro w Gdyni”.

    Przesyłane przez Panią/Pana w odpowiedzi na ogłoszenie dokumenty (CV, list motywacyjny) powinny zawierać następujące oświadczenie: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grabowski i Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych sp. k na potrzeby realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które, niniejszym aplikuję.

    Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach poprosimy o dodanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grabowski i Wspólnicy Kancelarię Radców Prawnych sp. k. do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji realizowanych w terminie roku od daty złożenia niniejszej aplikacji.

    W dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj