Praca

9 września 2019

Radca prawny Adam Wojnarowski poszukuje do współpracy studenta V roku aplikanta radcowskiego.

Radca prawny Adam Wojnarowski poszukuje do współpracy studenta V roku lub aplikanta radcowskiego I,II roku aplikacji radcowskiej.

Wymagania:

– student V roku lub aplikant/ka I,II roku aplikacji radcowskiej,

– mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii,

– doświadczenie w redagowaniu pism procesowych,

– znajomość języka angielskiego,

– dyspozycyjność,

– zaangażowanie.

Obowiązki: sporządzanie projektów pism procesowych, opinii prawnych i umów,

Oferuję: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i pracę w wielu różnorodnych dziedzinach prawa, możliwość objęcia patronatem. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem w terminie do 15 września 2019 roku na adres:

kancelaria@consulti.pl