Praca

19 lutego 2019

Langowski Shipping s. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko radcy prawnego

LANGOWSKI  SHIPPING  Halina  Langowska Sp. z o.o., to nowoczesna polska firma o zasięgu globalnym specjalizująca się w branży TSL od ponad 10 lat. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia nasz zespół kompetentnych pracowników, który dostarcza najlepszych rozwiązań, dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Radca prawny

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

  • opiniowanie, sporządzanie i negocjowanie umów handlowych i pokrewnych, w tym również w języku angielskim
  • opiniowanie i sporządzanie aktów wewnętrznych
  • prowadzenie korespondencji z pracownikami obsługiwanego podmiotu oraz kontrahentami w sprawach prawnych
  • analizowanie dokumentów pod względem formalno-prawnym
  • udzielanie wyjaśnień w zakresie stosowania przepisów prawa
  • sporządzanie opinii prawnych
  • prowadzenie postępowań sądowych oraz egzekucyjnych, zastępstwo procesowe
  • prowadzenie bieżącej sprawozdawczości w zakresie wykonywanych zadań
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa polskiego i unijnego oraz otoczenia regulacyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze – uprawnienia radcy prawnego
  • doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotu gospodarczego, sporządzaniu pism procesowych, opinii prawnych, umów
  • bardzo dobra znajomość komputera, pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość informacji prawnej LEX
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętność analizy i sporządzania umów B2B
  • znajomość przepisów dot. branży TSL
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dostęp do szkoleń niezbędnych do wykonywanej pracy
  • dofinansowany przez firmę bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport)
  • dobry klimat pracy w młodym, dynamicznym zespole

CV prosimy przesyłać na adres e-mail praca@langowski.eu

W związku z obowiązywaniem od dnia 25 maja 2018 r. RODO przed wysłaniem do nas CV prosimy o zapoznanie się z treścią klauzuli informacyjnej znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera oraz o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści znajdującej się na stronie: langowski.eu/pl/kariera

Informujemy, że otrzymane CV, które nie będą zawierały ww. oświadczenia nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

LANGOWSKI SHIPPING Halina Langowska sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni ul. Hutnicza 16, 81-061 Gdynia, tel.: +48 58 625 92 16, fax: +48 58 625 92 17 info@langowski.eu, www.langowski.eu Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy KRS KRS: 0000749863, NIP: PL9581695728, REGON: 381455449 kapitał zakładowy: 500.000,00 zł AGENCJA CELNA – SPEDYCJA – LOGISTYKA