Praca

3 czerwca 2019

Propozycja pracy dla aplikantów radcowskich/adwokackich, absolwentów prawa oraz studentów studiów zaocznych w zakresie prawa

Zespół działu prawnego CNP Sp. z o.o. w Gdyni, w tym radcowie prawni: Karolina Janiec-Janowska i Monika Ortman zapraszają do współpracy aplikantów radcowskich/adwokackich, absolwentów prawa oraz studentów studiów zaocznych w zakresie prawa.

Propozycja pracy adresowana jest do osób zainteresowanych problematyką ubezpieczeń komunikacyjnych.

Zapewniamy:

*zatrudnienie w dziale prawnym CNP Sp. z o.o.

*dobre warunki pracy

*możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego i specjalizacji w zakresie problematyki ubezpieczeń majątkowych (głównie komunikacyjnych)

*współpracę z doświadczonymi radcami prawnymi

*miłą atmosferę w zespole.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres m.ortman@cnp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.