Praca

6 września 2017

MISIEWICZ MOSEK I PARTNERZY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH poszukuje osoby na stanowisko prawnik/aplikant/radca prawny

MISIEWICZ, MOSEK I PARTNERZY

KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH w Gdańsku

poszukuje osoby na stanowisko:

PRAWNIK/APLIKANT/RADCA PRAWNY DO DZIAŁU PODATKOWEGO

Opis stanowiska:

  • sporządzanie projektów pism procesowych, umów, opinii prawnych, wyjaśnień, analiz i wniosków o interpretacje podatkowe;
  • analiza przepisów, interpretacji podatkowych i orzecznictwa;
  • reprezentowanie Klientów Kancelarii przed sądami i organami administracji publicznej,
  • prowadzenie spraw sądowych i administracyjnych pod nadzorem radcy prawnego,
  • bieżąca obsługa prawna Klientów Kancelarii,

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe, prawnicze,
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego, a także znajomość prawa spółek i prawa cywilnego;
  • analityczny sposób myślenia i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy, umiejętność prowadzenia argumentacji prawnej,
  • zainteresowanie prawem podatkowym, zdobywaniem wiedzy teoretycznej i praktycznych umiejętności w tym zakresie;
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność, dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole, dokładność i odpowiedzialność,

Dodatkowe atuty:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska, ewentualnie gotowość jej rozpoczęcia od 2018 roku,
  • doświadczenie w pracy związanej ze świadczeniem pomocy prawnej w zakresie doradztwa podatkowego lub związanej z praktycznym stosowaniem prawa podatkowego,
  • znajomość innych języków obcych,
  • wiedza lub doświadczenie z zakresu ekonomii, finansów, prowadzenia działalności gospodarczej, w zakresie procesów przekształceń i reorganizacji działalności gospodarczej, rynku kapitałowego, itp.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w jednej z największych kancelarii prawnych w województwie pomorskim,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać do 30 września 2017 roku na adres e-mail: rekrutacja@mmp.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.