Praca

3 września 2015

Prawnik wewnętrzny

Zespół LOCONI poszukuje…

Ogłoszenie o pracę na stanowisku: Prawnik wewnętrzny

Kim jesteśmy?

  • firmą z polskim kapitałem z siedzibą w Gdyni
  • jednym z największych operatorów intermodalnych w Polsce
  • partnerem dla największych polskich i światowych marek na rynku transportu, spedycji i logistyki (TSL)
  • właścicielem lądowych terminali kontenerowych w kilku miejscach w Polsce
  • biznesem z misją przeniesienia ładunków przewożonych tradycyjnie drogą na transport kolejowy
  • świadomym pracodawcą, który ponad wszystko wierzy w to, że to człowiek jest jego najcenniejszym aktywem i jednym z kluczowych źródeł sukcesu organizacji
  • zespołem ciepłych, koleżeńskich osób, dla których praca to coś więcej niż obowiązek

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • traktujesz swoją pracę jako coś więcej niż wymianę świadczenia za świadczenie
  • jesteś nastawiony na rozwój, samokształcenie oraz ponadprogramowe działania
  • jesteś osobą, która w pracy chciałaby realizować swoje pasje i umiesz docenić, gdy pracodawca daje Ci takie możliwości
  • chcesz wziąć aktywny udział w budowaniu naszej firmy, marki i naszych standardów
  • jesteś osobą, która lubi pracę z ludźmi i dla ludzi
  • lubisz pracować w atmosferze pracy, ale umiesz też ją sam kreować
  • rozumiesz, że o tym, jak profesjonalna jest firma, decydują Twoje działania, a nie tylko Twoich przełożonych
  • zwyczajowo dbasz o mienie swojego pracodawcy i jego dobre imię, jak o swoje
  • ani jedno z powyższych stwierdzeń nie spowodowało, że zachwiało się Twoje przekonanie o tym, że spełniasz stawiane przez nas wymogi.

Wymagane kwalifikacje i kluczowe oczekiwania:

  • aplikant radcowski lub adwokacki- I lub II rok aplikacji,
  • chęć samodoskonalenia i rozwoju,
  • umiejętności analizy prawnej i biznesowej,
  • doskonała organizacja pracy własnej, umiejętność prowadzenia kilku spraw jednocześnie
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji oraz negocjacji,
  • elastyczność, otwartość na nowe zadania, umiejętność pracy w dynamicznych warunkach,
  • proaktywność i kreatywność,
  • doskonała i świadoma autoprezentacja,
  • łatwość pisania oraz wypowiedzi,
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • atutem będzie doświadczenie w prawie korporacyjnym, prawie pracy lub prawie rynku kapitałowego,
  • atutem będzie kilkuletni staż pracy.

Kluczowe zadania:

  • ścisła współpraca z Zarządem spółki, opracowywanie pism dla Zarządu, weryfikacja oraz opiniowanie dokumentów, sprawozdań zarządu, umów itp.
  • ścisła i bieżąca współpraca z pracownikami spółki – koordynowanie przebiegu reklamacji, usuwania szkód, weryfikacji umów, bieżące doradztwo i wsparcie prawne,
  • reprezentowanie Zarządu w negocjacjach oraz rozmowach z klientami, kontrahentami,
  • reprezentowanie Zarządu przed organami i sądami,
  • ścisłe współdziałanie w zakresie spraw powierzonych Kancelariom prawnym,
  • prowadzenie spraw spółki w zakresie prawa korporacyjnego, prawa pracy, prawie cywilnym,
  • dbanie o ład korporacyjny i ustalanie jego zasad,
  • opracowywanie wewnętrznych dokumentów oraz regulacji we współpracy ze specjalistami,
  • prowadzenie negocjacji warunków umów w zakresie postanowień biznesowych i prawnych w imieniu spółki.

Warunki pracy:

  • Miejsce pracy – siedziba spółki
  • Stanowisko bezpośrednio podległe Zarządowi spółki
  • Bezpośredni kontakt z klientami, kontrahentami, inwestorami, instytucjami rynku kapitałowego
  • Zadaniowy charakter pracy.

Prosimy, uszanuj nasz czas i złóż aplikację, wyłącznie jeśli zaprezentowane przez nas standardy nie budzą w Tobie jakichkolwiek wątpliwości.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysyłanie aplikacji zawierających cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@loconi.pl z dopiskiem: PR_WEW

Prosimy zamieścić w c.v. poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust nr 133 poz. 883″