Praca

7 września 2016

PRAWNIK Oddziału/Gdańsk

W  związku z rozwojem Spółki PROTEKTORZY, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRAWNIK Oddziału

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Nadzorowanie postępowań restrukturyzacyjnych prowadzonych przez spółkę
  • Reprezentowanie klientów przy negocjacjach z wierzycielami
  • Sporządzanie projektów wniosków restrukturyzacyjnych,
  • Sporządzanie projektów pism procesowych oraz pełnomocnictw do głosowania w przedmiocie zawarcia układu z wierzycielami
  • Nadzorowanie oraz organizację spotkań z wierzycielami klientów spółki
  • Kształtowanie relacji z klientami spółki w kwestiach związanych z restrukturyzacją ich zobowiązań
  • Reprezentowanie spółki przy prezentowaniu oferty potencjalnym klientom

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej
  • Doświadczenie w stosowaniu prawa upadłościowego i układowego
  • Dobra znajomość przepisów ustawy prawo restrukturyzacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnopolskim
  • Realne perspektywy rozwoju
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia
  • Bogaty system motywacyjny

Prosimy o załączenie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych w związku z procesem rekrutacyjnym.

Listy motywacyjne wraz z CV prosimy o przesyłanie na adres: sekretariat@protektorzy.pl w terminie do 15.10.2016 r.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na terenie całego kraju skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na stronie protektorzy.pl w zakładce współpraca.