Praca

18 sierpnia 2016

Praktykant w dziale prawnym

Praktykant w dziale prawnym,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu prawniczym  lub student IV – V rok,
  • Znajomość prawa ze szczególnym uwzględnieniem prawa Spółek, prawa cywilnego, prawa gospodarczego, procedury cywilnej, prawa pracy, prawa upadłościowego i naprawczego,
  • Doświadczenie zawodowe w dziale administracyjno-prawnym lub dziale umów będzie dodatkowym atutem
  • Min. dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Sumienność, dokładność i rzetelność

Obowiązki:

  • Przygotowywanie umów handlowych oraz nadzór nad zgodnością procesu zawierania umów z procedurami obowiązującymi w firmie,
  • Przygotowywanie pod nadzorem Radcy prawnego opinii prawnych, pism procesowych, środków zaskarżenia,
  • Opiniowanie dokumentów pod względem formalno-prawnym,
  • Bieżące monitorowanie zmian w prawie,
  • Czuwanie nad zgodnością wewnętrznych aktów normatywnych z obowiązującymi przepisami prawa,
  • Pomoc w zarządzaniu dokumentacją wychodzącą i przychodzącą
  • Sporządzanie raportów dot. bieżących umów, aneksów, porozumień obowiązujących w Spółce oraz na potrzeby kontroli wewnętrznej,

OFERUJEMY:

  • Bezpłatne praktyki, z możliwością zatrudnienia, w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego,
  • elastyczne godziny pracy,
  • szerokie spektrum zagadnień prawniczych,
  • dla najlepszych możliwość zatrudnienia.

Aplikacje proszę przesyłać na adres: jacek.grzywa@grupaprogres.pl

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez „Progres Sp. z o.o. „Sp. K. z siedzibą w Gdańsku przy al. Grunwaldzkiej 411, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)”. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z Grupa Progres oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”