Praca dla aplikanta radcowskiego

Kim jesteśmy?
ADVISER Armknecht i Partnerzy, Radcowie Prawni sp.k. z siedzibą w Gdyni, rodzinna kancelaria, założona w 1989 roku (www.adviser.gdynia.pl).

Czym się zajmujemy?
Kancelaria specjalizuje się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców, w szczególności z branży budowlanej, TSL, IT, handlowej i produkcyjnej oraz w windykacji należności.

Kogo szukamy?
Aplikanta radcowskiego do naszego biura w Gdyni.

Jakie mamy oczekiwania?

  • min. 1 rok doświadczenia w kancelarii prawniczej,
  • dobrej znajomości prawa cywilnego, w tym procedury cywilnej oraz prawa pracy oraz prawa handlowego,
  • dokładności oraz skrupulatności i samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • w przypadku prawnika chęci podjęcia aplikacji radcowskiej w najbliższej przyszłości,
  • bardzo dobrego opanowania pakietu biurowego MS Office,
  • umiejętności dokonywania reaserch’u prawnego i poszukiwania rozwiązań problemów prawnych.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • bieżąca obsługa spraw w korporacyjna przedsiębiorców oraz spraw postępowaniu sądowym i egzekucyjnym,
  • w przypadku apl. r.pr. zastępstwo procesowe przed Sądami i Urzędami RP,
  • sporządzanie projektów pism, w tym pism procesowych oraz projektów umów i innych dokumentów korporacyjnych.

Co oferujemy?

  • możliwość rozwoju zawodowego w rodzinnej kancelarii,
  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i kompetencji, nie niższe niż 3.000 zł,
  • elastyczne podejście do czasu pracy,
  • wsparcie w rozwoju,
  • możliwość objęcia patronatem oraz ponoszenie kosztów aplikacji.

Curriculum vitae wraz z listem motywacyjnym, prosimy przesyłać do dnia 17 lipca br. pod adres: kancelaria@adviser.gdynia.pl

W CV ofercie prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Oferta nieaktualna od: 17/07/2020