Praca

9 marca 2017

Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA w Warszawie, Zespół Obsługi Prawnej w Gdańsku nawiąże współpracę w ramach umowy zlecenia z aplikantem radcowskim I lub II roku

Obowiązki:

– przygotowywanie projektów pozwów i pism procesowych,

– udział w rozprawach sądowych.

Wymagania:

– doświadczenie w pracy w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych,

– dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych i systemów informacji prawnej,

– sumienność, pracowitość, lojalność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

– możliwość rozwoju zawodowego w dużej, stabilnej firmie,

– możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy przy pracy z różnorodną kategorią spraw.

Jednocześnie poszukujemy aplikanta I lub II roku, mogącego udzielać zastępstwa procesowego w Chojnicach, Człuchowie, Bytowie

Kontakt: PZU SA w Warszawie, Zespół Obsługi Prawnej w Gdańsku, ul. Targ Drzewny 1, 80-958 Gdańsk, radca prawny Maria Sokołowska, marsokolowska@pzu.pl, tel. 666-886-972